مهندس نارسیس موسوی
مهندس نارسیس موسویطراح و معمار

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نارسیس موسوی، از نوسازی، بازسازی تا اجرای طرح های کلاسیک و مدرن فعالیت دارد.
مدیر عامل:نارسیس موسوی

ریاست هیئت مدیره: جناب آقای مهندس محمد جواد موسوی جشنی، مدیر عامل هلدینگ موسوی جشنی. جناب آقای سید علاالدین موسوی جشنی، سر کار خانم دکتر محبوبه حسینی.

من نارسیس موسوی فعالیت کاری خود را از سال ۱۳۸۸ با عشق و انگیزه شروع کردم و 11 سال است که خالق و مالک شرکت معمار هاب و برند نارسیس موسوی هستم. می‌دانید که ما ایرانی ها تجمل گرا، تنوع طلب و به دنبال زیبایی هستیم. ما همراه شما در این تغییرات بوده که شما را از دلهره و نگرانی در آوریم و بابت ایجاد یک فضای ا‌‌َمن و آرام به شما دلگرمی دهیم. لازم به ذکر است که اکثر کارفرمایان ما مراجعه کنندگان ثابت شرکت نارسیس موسوی هستند. تعداد پروژه های اجرایی شرکت تا به امروز به عدد 200 رسیده و باعث دلگرمیست که روز به روز به تعداد همراهان و دوستان خوبمان اضافه می شود.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چطور دیزاینر خود را انتخاب کنید. من به شما عزیزان خواهم گفت. تنها به دیدن عکس نمونه کار های افراد اکتفا نکنید. بازدید حضوری داشته باشید و از کارفرمایان راجع به ما سوال بفرمایید و مشاهده کنید که آیا نظام ارزشی ما با شما در یک راستا است یا نه. اگر همان طور بود که مایل هستید سپس با خیال راحت کارهایتان را به ما بسپارید.

همه ی ایرانی ها خوش سلیقه هستند. اما کمی در تشخیص و تفکیک سبک ها دچار ضعف می باشند، به همین دلیل ما طراحان با هماهنگی در سبک ها به کمک شما آمده و با همفکری شما، هارمونی ایجاد می کنیم. به عنوان مثال یک منزل کلاسیک را تماما به صورت کلاسیک طراحی کرده و یک فضای کاملا لاکچری را برایتان تدایی میکنیم. من از صمیم قلب دوست دارم تجربهٔ ی 11 ساله ی خود در زمینه ی علم روان شناسی در حوزه طراحی داخلی را با شما دوستانم سهیم شوم. بنده آشنایی با شما را به فال نیک گرفته و همراهی با شما باعث افتخار من است.

ما در شرکت نارسیس موسوی با فعالیت در حوزه طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با تجارب و فراز و نشیب های زیادی روبرو شده ایم و می خواهیم حاصل این عشق در هنر را با شما به اشتراک بگذاریم، چرا که قصد و هدف ما در این رابطه رشد و تعالی در حیطه کاری و آشنایی با دوستان جدید است. هدف اصلی و چشم انداز ما در این حوزه وسعت بخشیدن به مجموعه و جهانی شدن در علم طراحی می باشد و این امر مستلزم آن است که طرح ها و اجرای پروژه ها به نحو احسنت انجام شود.

ما در تیم تخصصی نارسیس موسوی گرد هم آمده ایم که با همراهی شما و حضورگرمتان خالق زیبایی باشیم.

3.7/5 - (4 امتیاز)